Sekční garážová vrata

Sháníte někoho kdo Vám namontuje garážová vrata, posuvnou nebo křídlovou bránu? Nabízíme následující produkty a služby. Nechte si nacenit Vaši realizaci.
Bezplatné zaměření a cenová kalkulace přímo u Vás, nebo na email v sekci poptávka.
Pohon
JIMI TORE
Wisniowski

VÝHODY

ČAS PRO VAŠE ZAMYŠLENÍ

  • Každý dům je jiný a vyžaduje individuální přístup. Garážová vrata Wisniowski existují v mnoha variantách a bez  problémů vyhovují rozličným stavebním a designovým požadavkům. Rozličnost designů a barev se báječně hodí k jakémukoli domu i k jeho okolí.
  • I tvar stavebního otvoru může být rozličný – čtvercový, seříznutý v rozích, zaoblený nebo kulatý. Naše široká škála  sekčních dveří opravdu vše tohle dovoluje.

UŠETŘÍTE PROSTOR

  • Můžete zaparkovat Vaše auto přímo před vraty garáže, otevřít je a pohodlně vjet dovnitř. Sekční garážová vrata se otvírají vertikálně a nezabírají žádný prostor z příjezdové cesty, což je důležitou předností, obzvláště pak, je-li vjezd do garáže z rušné ulice.
  • Garážová vrata můžete také instalovat ve velmi nízkých garážích s tím, že prostor v nadpraží potřebujete pouze deset centimetrů. Budete také mít více prostoru v garáži, takže můžete využít jejich vstupní prostor tak, jak chcete.

INVESTICE DO BUDOUCNA

  • Jestliže si koupíte sekční garážová vrata od firmy WIŚNIOWSKI, budete mít jistotu, že jste si koupili opravdu prvotřídní výrobek.
  • Díky jejich dvojité ochranné vrstvě, která brání korozi je investice do vrat Wisniowski investicí opravdu dlouhodobou. Strukturované díly jsou vyráběny z galvanizované oceli (spojky a spojovací součástky), nebo pozinkované a práškově barvené (panely).

Katalog WIŚNIOWSKI (17 MB)
Katalog DOORHAN (3 MB)

© 2021 Garážová vrata Olomouc - info@vrataolomouc.cz, 777 085 541, info@vrataolomouc.cz