Dvoukřídlá garážová vrata

Sháníte někoho kdo Vám namontuje garážová vrata, posuvnou nebo křídlovou bránu? Nabízíme následující produkty a služby. Nechte si nacenit Vaši realizaci.
Bezplatné zaměření a cenová kalkulace přímo u Vás, nebo na email v sekci poptávka.
Pohon
JIMI TORE
Wisniowski

VÝHODY

BEZPEČNOST

  • Moderní strukturovaný vzhled a osvědčená výrobní technologie zaručují bezpečnost při používání vrat. Rám a konstrukce křídla jsou vyrobeny z pozinkovaných profilů.
  • Vrata jsou doplněna mnohými přídavnými mechanismy, jež zajišťují bezpečnost jejich používání:ochrana před nadměrným otevřením křídla vrat, zarážka proti nekontrolovatelnému zavření křídla vrat,dvoubodové zamykání křídla vrat,ochrana pantů proti vysazení.

VÝROBA DLE VAŠEHO PŘÁNÍ

  • V našich možnostech je vyrobit vrata tohoto typu v jakékoli velikosti, omezené pouze technickými parametry. Vrata jsou dostupná v těchto verzích: jednokřídlá nebo dvoukřídlá, s možností prosklení, symetrická nebo nesymetrická.
  • V případě velkých dvoukřídlých vrat je vhodné zabudovat do křídla i doplňující průchodové dveře, což usnadní častý vstup do garáže.

EXTRA PROSTOR VE VAŠÍ GARÁŽI

  • V případě, že si zvolíte jedno, nebo dvoukřídlá vrata, budete moci využít maximálního prostoru Vaší garáže. Montáž dvoukřídlých vrat nevyžaduje žádný prostor uvnitř garáže.
  • Velký výběr rozměrů přímo na míru umožňuje vrata namontovat prakticky k jakémukoli typu garáže, ovšem s ohledem na dostatečný prostor příjezdové cesty. Tento typ garážových vrat se obzvláště hodí ke starším garážím, které renovujete a kterým chcete dát novější, modernější vzhled.

KOMPLETNÍ VÝBAVA

  • Stejně tak, jako ostatní typy garážových vrat WIŚNIOWSKI jsou i křídlová garážová vrata vybavena všemi potřebnými element pro zajištění Vaší bezpečnosti při manipulaci a bezpečnosti garáže celkově.
  • Vrata jsou doplněna kompletním příslušenstvím, které je potřeba ke standardnímu provedení montáže.

 Více v katalogu WIŚNIOWSKI (17 MB)

Galerie

© 2023 Garážová vrata Olomouc - info@vrataolomouc.cz, 777 085 541, info@vrataolomouc.cz